USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima Sao Paulo Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima

ex. Flat Itaim Bibi Em Hotel Com Cama King Apto 209

Rezerwacja online
2026-07-30
2026-07-31

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

13

Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima

 Bezpłatne Wi-Fi

Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

 Parking

Usługa parkowania

 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Basen zewnętrzny

 Fitness/Siłownia

Centrum fitness

 Posiłki/Napoje

Restauracja

Bar/ Poczekalnia

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Armazem Cerealista znajduje się 450 m od Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima São Paulo o powierzchni 28 m², natomiast Casa Bola znajduje się w pobliżu. Obiekt położony jest prawie 10 min piechotą od dworca kolejowego Cidade Jardim i w malej odległości od przystanku autobusowego Aspasia.

Apartament jest usytuowany w dzielnicy Itaim Bibi, 5 km od lotniska Congonhas. Popularne miejsca w okolicy to Muzeum Czarnoskórej Ludności Brazylii w prawie 2 km. Kościół NMP Brazylijskiej leży w odległości 25 min spacerem stąd.

W 1-pokojowym Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima goście mogą korzystać z suszarki do włosów w łazience.

Do dyspozycji Gości w apartamencie jest pełnowymiarowa kuchnia z przyborami kuchennymi. Obiekt noclegowy oferuje takie udogodnienia jak sauna, które zapewniają doskonały relaks. Ten apartament oferuje również prywatny basen kąpielowy.


Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Parking
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Winda

Opcje wyżywienia

  • Wspólna kuchnia
  • Przybory kuchenne
  • Restauracja
  • Bar/ Poczekalnia
  • Stół na świeżym powietrzu

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Sauna
  • Centrum fitness

Usługi

  • Usługa parkowania
  • Obsługa porządkowa

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
  • Klimatyzacja
  • Przebieralnia
  • Taras
  • Stół
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:00
Wyjazd: od 01:00 do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima?

    Na miejscu Goście Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima mogą zrelaksować się korzystając z sauny.
  • Czy Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima obejmuje kuchnię?

    Tak, Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima oferuje pełnowymiarową kuchnię.
  • Ilu gości pomieści Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima?

    W Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima może zostać zakwaterowanych maksymalnie 3 gości.
  • Czy apartament ma basen?

    Apartament dysponuje prywatnym basenem kąpielowym.
  • Czy ten apartament znajduje się w odległości spaceru od dworca kolejowego?

    Ten apartament oddalony jest o 10 min spacerem od Cidade Jardim.
  • Czy Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima zaspokaja potrzeby osób podróżujących służbowo dzięki specjalnym udogodnieniom?

    Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima zapewnia osobom podróżującym służbowo dostęp do różnych udogodnień, w tym z biurka.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-30
2026-07-31

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Studio Com Cama King A 500M Da Faria Lima, Brazylia

Rua Pedroso Alvarenga, 1256 209, São Paulo, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © sao-paulo-hotels.net

All rights reserved